Infrasauna | Brno – 100 % relax pro tělo i duši

infrasauna-pro-dva-brno

Sauna Brno Bystrc, infrasauna Brno Bystrc

Co je infrasauna?

První infrasauna byla zkonstruována před desítkami let, jako moderní alternativa ke klasické finské nebo vlhké ruské sauně. Infrasauny však fungují na zcela jiném principu. Vytvářejí infračervené paprsky, které, jak známo, jsou velmi důležité téměř pro každou součást života na naší planetě.

Tyto paprsky a celá technologie jejich vytváření jsou natolik bezpečné, že se používají i v dětských inkubátorech. Infrasauny jsou na rozdíl od svých historických předchůdkyň také mnohem efektivnější a k lidskému organizmu maximálně ohleduplné.

Blahodárných účinků infračerveného tepla proto mohou využívat i ti, kdo ze zdravotních důvodů do klasických saun nemohou.

Infrasauna | Sauna Brno Bystrc

Spojte příjemné s užitečným. Využijte naši infrasaunu, která je součástí penzionu Pohoda v Brně. Pozvěte vaši polovičku na romantické chvíle strávené v sauně a následné romantické posazení v restauraci Pohoda v Brně Bystrci.

Zaváděcí nabídka

Sauna pro 2 osoby a následná konzumace v naší restauraci Pohoda. Konzumace zahrnuje jídlo dle nabídky + 2 dc. vína nebo pivo pro pány.

Cena: 490 Kč

Pro podrobnější informace nás kontaktujte.