Garsonky Brno pronájem | Prohlídky zdarma

Garsonky Brno Bystrc - ihned k pronájmu004Garsonka Brno pronájem | Nezávazné prohlídky zdaema

Využijte možnost nezávazné prohlídky garsonek Brno Bystrc, údolí Oddechu, které jsou aktuálně volné k dlouhodobému pronájmu. Přijďte si i vy prohlédnou naše nově rekonstruované garsonky v Brně Bystrci k okamžitému nastěhování. Naše volné garsonky k pronájmu jsou určené pouze ke dlouhodobému ubytování!

Naše garsonky je možné si zdarma a nezávazně prohlédnou včetně kompletního areálu. Přijďte si prohlédnout naše nově rekonstruované garsonky v Brně Bystrci k dlouhodobému pronájmu. Rádi vás přivítáme a nezávazně představíme naše aktuálně volné garsonky Brno k okamžitému nastěhování k dlouhodobému pronájmu.

Těšíme se na vaše zavolání prohlídky garsonky – prohlídku je nutné si rezervovat předem!

Garsonky Brno - dlouhodobý pronájem (31)Pronájem garsonky v Brně bez realitky

Dlouhodobý pronájem kompletně vybavených garsonek ihned k nastehování v klidném prostředí Brno Bystrc, údolí Oddechu. Výhodné jako dlouhodobé ubytování v Brně.

Garsonky jsou určeny k pronájmu pracujícím jednotlivcům, pro firemní účely nebo jako základna pro obchodníky, kteří dlouhodobě působí na jižní Moravě. Garsonky jsou po kompletní rekonstrukci, vybavené včetně ledničky, pračky a televize.

Kvalitní dlouhodobé ubytování v Brně za výhodné ceny

Využijte i vy výhodné ceny pronájmu garsonky v Brně za výhodné ceny dlouhodobého pronájmu. Nejsme realitní kancelář, garsonky v Brně nabízíme k pronájmu jako majitelé celého objektu. Nabídneme vám výhodné ceny dlouhodobého pronájmu garsonky v Brně včetně parkování na kamerami hlídaném a oploceném pozemku.

byt Garsonka Brno Bystrc ihned k pronájmu přímo od majitele (81)Byty pohoda | Garsonky Brno – ubytování Brno

  • klidné prostředí pro pohodové dlouhodobé ubytování
  • kompletně vybavené garsonky včetně plotýnkového vařiče, ledničky pračky a televize a wifi internetu.
  • snadná dostupnost na MHD 5 minut klidné chůze
  • výhodná cena dlouhodobého pronájmu garsonky v Brně
  • parkování na oploceném pozemku přímo o budovy, hlídáno kamerami!

Garsonky k pronájmu v Brně | Fotogalerie

Kontaktujte nás ještě dnes a využijte výhodné ceny dlouhodobého pronájmu garsonky v Brně Bystrci, Nabízíme férové jednání a výhodné ceny dlouhodobého pronájmu garsonky v Brně.