Penzion Brno | Penzion Pohoda – ubytování v Brně

ubytování v Brně nabízíme 1x 1 lůžkový pokoj, který je plnohodnotně vybaven sociálním zařízením. Tento pokoj má zabudovanou terasu a samozřejmostí je také bezplatné připojení k internetu sítí WiFi.

Při pobytu vám rádi poskytneme po dohodě občerstvení přímo na pokoj, a to platí, i když je restaurace zavřená. Pokoj obsahuje vlastní kuchyňku, v které se budete cítit jako doma.

Tato 1 lůžková garsonka může sloužit k dlouhodobému pronájmu za individuální cenu, kde vše záleží na domluvě s námi. (Kontakt)

Cena 1 lůžkového pokoje za noc: standardní cena je 790,- Kč/v rámci veletrhů, MotoGP a jiných velkých akcí je cena 990,- Kč

V cenách jsou zahrnuty poplatky za parkovné (na vlastním oploceném pozemku) a ubytování.

K ubytování nabízíme kvalitní a bohaté snídaně v ceně 120,- Kč za osobu (nejsou v ceně za ubytování). Nově nabízíme snídaňový balíček na cestu v ceně 120,- Kč. Snídaně jsou bohaté a vyvážené. V případě potřeby nabízíme snídaně na cestu s pitným režimem. Při pobytu delším než 3 noci, vám rádi uděláme slevu.

Kompletní ceník naleznete na Ceník.

Penzion ubytování Brno | Penzion Pohoda

Jednolůžkový pokoj v penzion Pohoda v Brně. Ideální pro ubytování obchodního zástupce, který jednorázově nebo často navštěvuje Brno, potažmo jih Moravy.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Brně

Penzion Pohoda v Brně nabízí jak krátkodobé ubytování tak výhodné ceny pro opakované nebo dlouhodobé ubytování v Brně. Nabízíme ideální prostředí pro ubytování pro obchodní zástupce, kteří obchodně působí v Brně a okolí.

Penzion Pohoda má ideální polohu se snadnou dostupností dálnice a zároveň dostupností centra Brna.

Ubytování v Brně | V naprostém klidu

Penzion Pohoda Brno kombinuje ideální podmínky pro vaše ubytování:

  • snadná dostupnost dálnice
  • 10 minut do centra Brna
  • klidné prostředí. Penzion Pohoda Brno leží v Údolí oddechu, klid a pohoda zaručena!

Hledáte dlouhodobé ubytování pro vaše obchodníky? Penzion Pohoda Brno vám nabídce výhodnou cenu ubytování v Brně!

Kontaktujte nás