Tipy na výlety

Pro krásně prožité dny strávené v penzionu Pohoda jsme pro vás připravili několik tipů na na výlet.

letní-dovolená-BrnoDovolená v Brně | Výhodné letní ceny ubytování

Neláká vás zahraničí a plánujete letní dovolenou na jižní Moravě? Penzion Pohoda je pro vás ideální základna pro výlety v Brně o na celou Moravu!

Výhodné ceny včetně snídaně

Penzion Pohoda Brno nabízí ubytování pro jednotlivce, páry i celé rodiny včetně vašich čtyřnohých mazlíčků. Prostředí penzionu Pohoda Brno bude vyhovovat vám i vašim dětem. V rámci letní sezony nabízíme individuální ceny na míru každému zájemci o ubytování.

Kontaktujte nás i vy! Nabídneme vám ty nejlepší podmínky ubytování v Brně!

BVV-amper-ubytování-penzion-brno

AMPER | 24.-27.3. 2015 | Ubytování penzion Brno

23. MEZINÁRODNÍ VELETRH ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY, AUTOMATIZACE, KOMUNIKACE, OSVĚTLENÍ A ZABEZPEČENÍ! 

Zveme vás na blížíce se ročník tradiční výstavy AMPER BVV BRNO.

Brněnský penzion Pohoda Brno vás zve na letošního “Ampéra” a nabízí kvalitní ubytování za výhodných podmínek právě pro návštěvníky a vystavovatele výstavy AMPÉR 2015 Celý příspěvek

rybareni-2013_490x254_czRYBAŘENÍ 5.-8.3. 2015

Výstava RYBAŘENÍ je největší přehlídkou kompletního sortimentu rybářských potřeb v České republice. Jedná se o nejkoncentrovanější nákupní příležitost pro české rybáře. Výstavy se tradičně účastní klíčoví dodavatelé a nejvýznamnější importéři rybářských potřeb na českém trhu. Součástí je atraktivní doprovodný program pro odborné i laické návštěvníky.

Na výstavu vás zve také Penzion Pohoda Brno!

Celý příspěvek

vířivka pro dva BrnoVířivka pro 2 Brno

Penzion Pohoda Brno Bystrc nabízí romantickou vířivku pro dva. Přijďte si s manželkou, přítelkyní či partnerkou užít 100 % pohodu a romantiku v nové vířivce pro dva v Brně – Bystrci, která je součástí penzionu Pohoda Brno.

Masážní salon Pohoda | Brno Bystrc – zaváděcí ceny masáží v Brně!

Vířivka k masáži zdarma. Navštivte náš masážní salon Pohoda a ke 4. té návštěvě dostanete vířivku nebo infra saunu zdarma!

Celý příspěvek

infrasauna-pro-dva-brno

Sauna Brno Bystrc, infrasauna Brno Bystrc

Co je infrasauna?

První infrasauna byla zkonstruována před desítkami let, jako moderní alternativa ke klasické finské nebo vlhké ruské sauně. Infrasauny však fungují na zcela jiném principu. Vytvářejí infračervené paprsky, které, jak známo, jsou velmi důležité téměř pro každou součást života na naší planetě.

Celý příspěvek

valentýnský-víkend-brnoValentýnský pobyt pro 2 v Brně

Překvapte svou milovanou romantickým valentýnským pobytem v Penzionu Pohoda v Brně.

Penzion Pohoda v Brně představuje nabídku valentýnského pobytu v Brně pro zamilované páry! Ať už jste manželé, milenci či čerstvě zamilovaný pár, máme pro vás dokonalý romantický víkend, kdy se o vás dokonale postaráme.  Celý příspěvek

minerály Brno - ubytování penziony Brno-penzion Pohoda

BVV Ubytování Brno Penzion Pohoda

MINERÁLY BRNO | BVV Ubytování Brno Penzion Pohoda

Prodejní výstava MINERÁLY BRNO je jednou z největších mineralogických akcí v České republice. Koná se dvakrát ročně – v květnovém a listopadovém termínu.

Využije při své návštěvě výstavy Minerály Brno ubytování v Penzionu Pohoda. Využijte ubytování v našem brněnském penzionu Pohoda k příjemnému odpočinku po výstavě. Využít můžete i nás výhodný víkendový pobyt pro 2 za super cenu

Celý příspěvek

Logo_original_355x165 - 1Penziony Brno | Ubytování v Brně

Jak správně vybrat penzion či jiné ubytování v Brně?

Brno je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Celý příspěvek

1024px-Brněnské_výstaviště_pavilon_ZPenzion Pohoda v Brně | Ideální ubytování pro návštěvníky Brněnského výstaviště

BVV patří mezi nevěší evropské výstaviště. Veletrhy Brno každoročně navštíví stovky tisíc návštěvníků nejrůznějších tématických veletrhů a výstav. Pro některé větší akce je potřeba v Brně přespat, aby jste stihli projít celou výstavu či veletrh. K tomuto účelu vám nabízí své služby  brněnský penzion Pohoda.

Užijte si veletrh či výstavu a odpočiňte si v klidném penzionu Pohoda Brno

Celý příspěvek

Morcheeba-brno-ubytováníMorcheeba v Brně | 12. Prosince 2014

Morcheeba je londýnská hudební skupina, která vznikla v roce 1995. Jádrem kapely jsou bratři Paul a Ross Godfreyovi, naživo vystupují s kapelou, kterou v současné době tvoří opět Skye Edwards (zpěv), Bradley Burgess (basová kytara, zpěv), Andy Nunn (klávesy) a Andy Robertson (bicí).

12.12 – Boby Centrum

Užijte si pohodový předvánoční víkend s kapelou Morcheeba a spojte kulturní zážitek s romantickým pobytem v Brně za výhodnou cenu.

Celý příspěvek

gaudeamus-2014 ubytování penzion brnoXXI. ROČNÍK EVROPSKÉHO VELETRHU POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ| ubytování v Brně

je určen všem zájemcům o další studium po maturitě, zejménastudentům III. a IV. ročníků SŠ. Na veletrhu Gaudeamus v Brně najdete české a renomované zahraniční univerzity, vysoké, vyšší odborné a jazykové školy. Nevíte-li, jak se připravit na přijímací zkoušky, na veletrhu se to dozvíte.Doporučujeme navštívit doprovodný program přednášek, viz program. Celý příspěvek

romantický pohyt ubytování penzion bnroPenzion Pohoda Brno | Romantické ubytování v soukromí

Hledáte romantické a klidné prostředí pro výlet s manželkou nebo přítelkyní? Penzion Pohoda Brno | Romantické ubytování v soukromí  najdete v klidném prostředí Brna Bystrce, Údolí oddechu.

Překvapte manželku nebo přítelkyni romantikou

Překvapte vaši manželku či přítelkyni romantickým pobytem v Brně.  Penzion Pohoda vám zajistí ubytování, kde budete mít naprosté soukromí a perfektní servis.

Celý příspěvek

zoo-bnno-ubytování-penzion-brnoOslavte Halloween v zoo Brno a ubytujte se brněnském penzionu Pohoda

1. Listopadu  (sobota) probíhá v brněnské zoo strašidelná noční prohlídka, dlabání dýní, soutěž o nejstrašidelnější dýni a na závěr je připravena ohnivá show.

Spojte rodinný výlet do brněnské zoo s prohlídkou Brna

Využijte víkendového ubytování v našem brněnském penzionu Pohoda. Dopoledne si prohlédnete památky města Brna a v odpoledních hodinách vás čeká strašidelná prohlídka brněnské zoo

Celý příspěvek