penzion ubytování BrnoUbytování Brno | Penzion Pohoda

Srdečně vás vítáme na stránkách penzionu Pohoda v Brně. Rodinný penzion se nachází v klidné části Brno-Bystrc a nabízí ubytování v Brně v atraktivním prostředí. Nabízíme také možnost dlouhodobého ubytování v Brně pro firmy, obchodní zástupce nebo kohokoli z vás.

Jak jsem již psal výše, brněnský penzion Pohoda se nachází v městské části Brno-Bystrc. Výhodou této strategické polohy je takřka okamžitá dostupnost hlavních kulturních dějišť Brna. Tento penzion v Brně má BVV, Moto Gp, Brněnskou přehradu a ZOO Brno jako na dlani. V blízkosti našeho penzionu Pohoda vede cyklostezka, která se táhne od Brněnské přehrady, kolem řeky Svratky až na soutok s řekou Svitavou. Náš penzion se také nachází blízko u lesa, tudíž máte lesní přírodu hned za rohem.

Naši ubytovaní hosté jsou překvapeni, že se nachází v Brně, ale přitom je tady klid a příroda spojená s krásnými zážitky v rámci vašeho ubytování zde. Aby toho nebylo málo, tak naproti našemu penzionu je obora s daňky a divočáky, kteří jsou velice často k vidění.

Penzion Pohodu jsme pro vás nově zrekonstruovali. Nově jsme zbudovali wellness studio s infrasaunou a výřivkou pro dva. Dále můžete využít možnost masáží a kosmetických služeb.

V tomto článku O našem ubytování v penzionu Pohoda v Brně jsem se pokusil nastínit atmosféru panující jak v našem penzionu, tak i v restauraci.